Zaczynamy!!! Nowy sezon start!

Nadszedł moment oczekiwany przez cały zespół, w I kolejce ligowej nowego sezonu 2015/16 zmierzymy się zespołem z Ursusa Warszawa. Rozpoczynamy batalię w najwyższej Lidze Młodzików gdzie nie ma już słabych zespołów! Mamy w nogach ciężki obóz, jednak po to ciężko trenujemy by sprawdzać swoje umiejętności w meczach ligowych. Nie walczymy o złoto mistrzostw świata, ale o lepsze umiejętności dlatego proszę podejść poważnie, bo bez charakteru, walki i serca nie pokażemy tego co wypracowaliśmy!!!

Jako, że zmęczenie narasta, a pogoda nam nie pomaga wszyscy proszę aby rozpoczęli przygotowania do tego spotkania już w piątek rano.

Odpowiednie nawadnianie przez cały dzień oraz posiłki bogate w węglowodany( makarony pełno lub wieloziarniste, kasze), białko ( chude drobiowe mięso), witaminy (surówki). Dziennie proszę o spożycie 3 porcji warzyw dziennie(surówki, same warzywa jak marchewka, pomidor w różnych konfiguracjach) plus od 2 do 3 porcji owoców (1 porcja to: jabłko, banan i garść truskawek lub malin)

Rano na śniadanie w dniu meczu płatki owsiane na jogurcie z dodatkiem owoców i miodu.

Zbiórka o godz. 10.30 na stadionie Ursusa ul. Sosnkowskiego 3. Zabieramy oba komplety strojów czerwony i żółty, czarne spodenki i 2 pary getr. Każdy zabiera legitymacje oraz badanie jeżeli ktoś przedłużał. Nie zapominamy o napojach izotonicznych oraz wodzie od 2 do 3 małych butelek przy takiej pogodzie. Wszyscy w strojach reprezentacyjnych – czerwona koszulka !

Kadra:

1. Kurzajewski Patryk
  2. Stefankiewicz Piotr
  3. Stachowicz Jakub
  4. Fajkowski Dawid
  5. Kuleszczyk Marcin
  6. Goździewski Bartosz
  7. Sęk Kacper
  8. Sądej Jan
  9. Garstecki Kazimierz
  10. Wachowski Dawid
  11. Kuligowski Maciej
  12. Jechowski Michał
  13. Lustyk Mateusz
  14. Przechowski Karol

Do zobaczenia na zbiórce!!! Po naukę, po zwycięstwo !!!

Trener Jarek