Turniej w Białymstoku

W dniach 19-21 czerwca nasi piłkarze wezmą udział w Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim "Franek Cup" w Białymstoku. Organizatorem jest wielokrotny reprezentant Polski Tomasz Frankowski, obecnie współwłaściciel Akademii Piłkarskiej AP21 Kraków. Do rodzinnego miasta zaprosił między innymi zespoły Lecha Poznań, Rakowa Częstochowa, Karpat Lwów itd.

Mecze będą odbywały się na murawie Stadionu Miejskiego w Białymstoku (ul. Słoneczna 1, 15-323 Białystok) na którym swoje mecze rozgrywa Jagiellonia Białystok. Losowanie grup odbędzie się w piątek wieczorem. Czas gry 1 x 25 minut, dwie grupy po 6 zespołów, gramy po 8 zawodników w polu plus bramkarz. W sobotę czekają nas mecze grupowe, w niedzielę mecze o miejsca. Spotkania sobotnie zaczynają się o godzinie 10.00, w niedzielę gramy od 9.00.

Organizatorzy zaproponowali nam hotel BOSiR w Białymstoku przy ulicy Michała Wołodyjowskiego 5. W hotelu mamy zapewnione pełne wyżywienie. Przyjeżdżamy w piątek na godzinę 18.15 o 19.00 - kolacja.

Zbiórka na Obrońców Tobruku o godzinie 13.30 wyjazd busem o 14.00. Wszyscy ubrani w czerwone dresy i koszulki reprezentacyjne.

Koszt przejazdu, zakwaterowania i udziału w turnieju 285 PLN od zawodnika.

Zbieramy z sobą:

• buty na sztuczną nawierzchnię (lanki)
  • ochraniacze (obowiązkowo)
  • komplety meczowe: żółte i czerwone, spodenki, obie pary getr (piłkarze od Trenera Piotra dostaną na miejscu)
  • ortaliony
  • przybory toaletowe
  • ręczniki
  • bieliznę
  • rzeczy do spania

Do reprezentowania Unii 2003 na "Franek Cup" sztab trenerski powołał następujących piłkarzy:

1. Fajkowski D.
  2. Garstecki K.