Piłkarska Środa

W związku z tym, że na 19-21 czerwca zaplanowany jest udział naszych zawodników w Turnieju "Franek Cup" w Białymstoku to w najbliższą środę (10.06) o godzinie 15.00 na stadionie OSiR w Grodzisku Mazowieckim rozegramy awansem (ostatnia kolejka ligowa) spotkanie ligowe ze GKS Pogoń.

Mecz odbędzie na Stadionie Miejskim kompleksie basenowo-sportowym na boisku o sztuczniej nawierzchni. Dokładny adres:05-825 Grodzisk Mazowiecki Al. Mokronoskich 4. W związku, że mecz rozgrywany jest w środku tygodnia, o wczesnej porze i wielu Rodziców pracuje czynimy starania byśmy mogli zawieźć piłkarzy Busem za drobną opłatą. Zatem zbiórka o godzinie 13.15 przy recepcji na Obrońców Tobruku 11.

Jeśli potrzebują Państwo zwolnienia ze szkoły wypisane przez klub prosimy o informacje sms do trenera lub kierownika drużyny.

Piłkarze przyjeżdżają w dresach reprezentacyjnych.

Zabieramy z sobą:

• legitymacje
  • stroje meczowe - czerwone i żółte koszulki (z numerem), czarne spodenki (z numerem), getry białe i czarne
  • klapki
  • kanapka (tradycyjnie grahamka plus wędlina)
  • banan
  • napoje izotoniczne

Sztab trenerski na mecz z Pogonią powołał:

1. Patryk Kurzajewski (numer 1)
  2. Kuba Stachowicz (3)
  3. Marcin Kuleszczyk (5)
  4. Janek Sądej (6)